Podarunek pełen miłości

01/06/2016

Utrafienie z prezentem, nawet dla bliskiej osoby, to nie lada szuka. Zasada główna – należy wziąć pod uwagę potrzeby obdarowywanego, a nie swoje. Takim udanym upominkiem dla naszych bliskich z okazji urodzin, dnia matki czy ojca, ale też bez specjalnej okazji jest Vita buerlecithin. Bo dodaje energii, służy zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Kolejna para skarpet, kolejny krawat czy apaszka do niemałej kolekcji podobnych przedmiotów to banał. Następny prezent wybrany po linii najmniejszego oporu i przejaw niewielkiej wyobraźni, a może także nieprzesadnej dbałości o potrzeby odbiorcy upominku. Takie podarki mogą się nawet kiedyś przydać, ale czy polepszą jakość codziennego życia naszych bliskich? Wątpliwe.

Wyrazem uczuć i prawdziwej troski o satysfakcjonujące i aktywne życie tych, których kochamy jest upominek, poprawiający ich kondycję i samopoczucie. Gdy bliscy będą w dobrej formie, sami chętnie zadecydują, czy kupić sobie nowe skarpety lub apaszkę, czy może wybrać się w rejs po jeziorach lub na romantyczny weekend do Pragi.

Vita buerlecithin to strzał w dziesiątkę, gdy…

  • Trzeba wzmocnić organizm po chorobie albo długotrwałym wysiłku, zarówno tym fizycznym, jaki umysłowym czy psychicznym. Przyda się więc nie tylko dojrzałym bliskim – rodzicom czy dziadkom, ale też partnerowi lub partnerce, którzy zmagają się z rekonwalescencją, nawałem pracy, intensywnymi treningami czy przedłużającym się stresem.
  • Przed naszymi bliskimi czas intensywnego przyswajania nowych informacji: czekają ich egzaminy, wymagające projekty zawodowe albo chcą zapobiec naturalnemu – w przypadku osób po 50. rokiem życia – spadkowi mocy poznawczych, takich jak pamięć, uwaga czy koncentracja. Zależy im więc na poprawie zdolności umysłowych.
  • Mają podwyższony poziom cholesterolu lub trójglicerydów, albo chcą zadbać o profilaktykę miażdżycy i chorób układu krążenia.

Warto wiedzieć, że Vita buerlecithin  zawiera wysoką dawkę lecytyny i witamin z grupy B. Inaczej niż wiele innych preparatów o podobnym składzie, Vita buerlecithin jest lekiem, a więc działanie aktywnych substancji ma potwierdzenie w naukowych faktach i badaniach. Nie można go kupić w drogeriach i supermarketach. Jako godny zaufania lek i preparat wysokiej jakości, sprzedawany jest tylko w aptekach. Ma wygodną do połknięcia płynną postać. Jest świetnym uzupełnieniem codziennej diety i zdrowego stylu życia. Zawarta w Vita buerlecithin lecytyna, poza innymi dobroczynnymi właściwościami, ułatwia również  wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, czyli A, E, D i K. 

Zobacz również