Sprawdź komu można podarować Vita buerlecithin w prezencie i na jaką okazję!

12/09/2016

Sprawdź komu można podarować Vita buerlecithin w prezencie i na jaką okazję!

Wakacje, urlop

Letnie wyjazdy oraz wyjścia do ogrodu, parku i na działkę. By bliżej być natury, zaczerpnąć świeżego powietrza, odprężyć się, ukoić nerwy, uspokoić myśli, wyciszyć się. Lub wręcz przeciwnie: zmęczyć i poczuć szybsze bicie serca podczas wysiłku fizycznego. Wszystko to jest możliwe, gdy jesteśmy w dobrej kondycji fizycznej. Jeśli nie, warto pomyśleć o sanatorium lub innym ośrodku, w którym kompleksowo zajmie się nami specjalista. Ważne jest przebywanie w miejscach, gdzie czujemy się komfortowo. Jednak bardziej istotne jest przebywanie z ludźmi, z którymi czujemy się dobrze i bezpiecznie. Z którymi możemy porozmawiać, wymienić doświadczenia, poglądy. Z którymi możemy się śmiać bez końca, lub milczeć. Przy których nie jesteśmy skrępowani, tylko przeciwnie: otwarci na świat. Nie ma znaczenia, czy jest to koleżanka, partner, rodzina, czy sąsiadka. Bądźmy aktywni, głodni wiedzy, spotkań z innymi, wychodźmy z domu.

Podaruj bliskiej osobie Vita buerlecithin – prezent praktyczny i od serca. Lek, który wspomoże pamięć i koncentrację i poprawi ogólną kondycję organizmu. Wspólnie podejmujcie nowe (nie tylko wakacyjne) wyzwania z energią i uśmiechem. Vita buerlecithin to prezent, który każdego dnia będzie przypominał, że zależy nam na bliskiej osobie, jej zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Rodzina – każda okazja jest dobra!

Moi bliscy. Ciągle w ruchu, zawsze z planem na najbliższy czas i z czymś do zrobienia. Aktywni i ciągle młodzi. Bo mają młodość w oczach, w uśmiechu, w podejściu do życia. Kiedy do nich nie wpadniemy, to zawsze znajdą czas dla nas. Szczególnie, gdy tego potrzebujemy. Wiele im zawdzięczam – ich czas, poświęcenie, energię, miłość. Uwielbiam przebywać w ich towarzystwie, dlatego ciszy mnie ich dobra forma, ta niesamowita witalność i optymizm, który również nam się udziela. Ich dobre samopoczucie i bardzo dobra kondycja fizyczna są zasługą tego, że dbają o siebie, a ja dbam o nich.

Wciąż lubię sprawiać im (a przez to i sobie) przyjemność. Zresztą zawsze decyduję się na prezent praktyczny i od serca – Vita buerlecithin. Lek na pamięć i koncentrację. Prezent, który każdego dnia przypomina, że zależy nam na ich zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Bezcenne są chwile spędzone wśród rodziny!

Studia, okres nauki i wzmożonego wysiłku intelektualnego

Czas wytężonej nauki, pracy w bibliotece i czytelni, pisania prac zaliczeniowych. Sprawdziany zdobytej wiedzy i wysiłek dla pamięci – testy, kolokwia, egzaminy. Czyż nie tak zapowiada się najbliższa przyszłość, przynajmniej dla córki / syna, lub wnuczki / wnuka?

A może to moment również dla Ciebie, by pomyśleć o nowym zajęciu? Może kurs tańca, obsługi komputera, gimnastyka, joga, albo kurs malarstwa, jakiegoś języka obcego, czy też po prostu spotkania przy kartach, scrabble. Nic tak nie wzmaga pamięci, jak regularne jej ćwiczenia w postaci czytania, rozwiązywania krzyżówek, łamigłówek, nauki. A może warto zapisać się na Uniwersytet Trzeciego Wieku i nadrobić zaległości, na które wcześniej brakowało czasu? By być na najwyższych obrotach i w pełni sił intelektualnych dobrze zadbać o dodatkowe „paliwo dla mózgu”. Naturalna lecytyna z soi dostarcza choliny, która uczestniczy w produkcji acetylocholiny i przekazywaniu impulsów nerwowych. Jest niezbędna w procesie zapamiętywania i uczenia się. Lecytyna przyspiesza regenerację ciała i umysłu. W wieku starszym zapobiega spadkowi koncentracji uwagi i zdolności zapamiętywania.

To dobry moment na prezent praktyczny i od serca – Vita buerlecithin, lek na pamięć i koncentrację. Warto pamiętać!

Dbam o siebie, sprawię sobie prezent

Są takie momenty, w których chcemy być pewni, że zrobiliśmy wszystko dla naszego zdrowia. Kiedy trwa sezon przeziębieniowy i grypy, dobrze jest wspomóc się preparatem, który nas wzmocni, doda sił i poprawi ogólną kondycję organizmu. Na co dzień, nie tylko jesienią i zimą, gdy życie stawia przed nami mnóstwo wyzwań, potrzebujemy czegoś, co pobudzi naszą witalność i doda energii. Vita buerlecithin to lek na wzmocnienie, który pomaga też w stanach stresowych i poprawia sen. Jest wskazana przy przepracowaniu, wyczerpaniu i szybkim męczeniu się. Przyspiesza rekonwalescencję, zapobiega miażdżycy naczyń i zwiększonemu stężeniu cholesterolu we krwi.

Warto pamiętać… o sobie!

Boże Narodzenie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy sobie wielu radosnych i spokojnych chwil spędzonych w rodzinnej atmosferze, ale przede wszystkim życzymy zdrowia! Każdy z nas wie, że zdrowie jest najważniejsze.

Co kupić na prezent?

Czas szukania świątecznych prezentów to dla jednych radość, dla innych obowiązek. Bo jak wybrać coś, co na pewno się spodoba i sprawi radość najbliższym?

Całe szczęście, jeśli udało Ci się zapamiętać, o czym ostatnio wspominała mama, lub szwagierka, lub, o czym od dłuższego czasu marzą dziadkowie. Ale gorzej, jeśli nie masz zielonego pojęcia, co sprawi radość cioci Helence, czy też ukochanej teściowej. A nie chcesz kupować kolejnej apaszki, zestawu do sushi, czy też książki, którą już pewnie przeczytali. Dodatkowo wszędzie kolejki. Nie można zastanowić się spokojnie, gdy tłum ludzi szturmuje stoiska i kasy…

Zadbaj o zdrowie

A gdyby tak podarować najbliższym coś, co pokaże, że troszczysz się o ich dobre samopoczucie i zdrowie? Prezent praktyczny i od serca. Taki, który będzie codziennie przypominał, że nam na nich zależy.

Podaruj Vita buerlecithin, który jest lekiem na wzmocnienie organizmu. Poprawia pamięć i zdolność koncentracji, wzmaga sprawność intelektualną, działa przeciwmiażdżycowo. Łagodzi stres, poprawia sen, przyspiesza rekonwalescencję po przebytej chorobie. To preparat ogólnowzmacniający, który jest zawsze trafionym prezentem. Zdrowie mamy tylko jedno, więc warto o nie dbać.

Dzień Babci

Czy to zbliżające się święto, czy też po prostu permanentne poczucie, że dostajemy od niej coś szczególnego, sprawiają, że ciepło myślimy o Babci w Dzień Babci? Choć czasem może jeszcze pracuje i może nie ma tak dużo czasu dla nas, jakbyśmy sobie życzyli, jednak zawsze znajdzie chwilę, by doradzić, pocieszyć, przytulić. Kto inny, jak nie ona – ukochana Babcia, piecze lepsze ciasta, lepi smaczniejsze pierogi, umie wysłuchać i rozśmieszyć, gdy serce jest złamane?

Z okazji Dnia Babci najlepsze życzenia dla wszystkich Babć: dużo zdrowia oraz wielu powodów do radości i dumy!

A kochającym wnukom podpowiadamy, że najlepszy prezent to Vita buerlecithin, ponieważ świadczy o tym, że troszczymy się o jej dobro i zdrowie. Prezent praktyczny i od serca, taki, który będzie codziennie przypominał, że nam na niej zależy!

Dzień Dziadka

Dziadek to szczególna osoba w rodzinie. Zawsze nas rozpieszczał, pokazywał świat, uczył nowych rzeczy. Czasem roześmiany, czasem surowy. Wspierał radą i doświadczeniem. Może teraz on sam potrzebuje wsparcia z naszej strony? Telefon, mail, czy kartka pocztowa na pewno sprawią mu radość. Najbardziej ucieszy go jednak wizyta, bo nic nie zastąpi osobistych relacji z członkami rodziny.

Z okazji Dnia Dziadka serdeczne życzenia dla wszystkich Dziadków: dużo zdrowia oraz wielu radosnych chwil i powodów do uśmiechu!

A kochającym wnukom podpowiadamy, że najbardziej trafiony prezent, to Vita buerlecithin, ponieważ świadczy o tym, że troszczymy się o jego dobre samopoczucie i formę. Prezent praktyczny i od serca, taki, który będzie codziennie przypominał, że nam na nim zależy.

Walentynki

Jak trudno czasem znaleźć odpowiedni sposób i chwilę, by wyrazić ogrom miłości.

Może impulsem będzie Dzień Świętego Walentego? Choć okazja jest stosunkowo nowa w polskim kalendarzu, to miła dla wszystkich, którzy korzystają z możliwości wyznania swych uczuć i obdarowania wybranej osoby.

Vita buerlecithin będzie pomocna w wyrażeniu uczucia i nadaniu mu kształtu. Jej głęboka czerwień i niepowtarzalny smak mocno będą symbolizować wyjątkowość chwili. Prezent praktyczny i od serca, który codziennie wymownie świadczy o głębokim uczuciu do drugiej osoby. Na zdrowiu ważnych dla nas osób zależy nam najbardziej, więc dbajmy o nie.

Wszystkiego dobrego wszystkim Zakochanym z okazji Dnia Świętego Walentego!

Dzień Kobiet

Wspaniałe, wytworne, eleganckie, piękne, inteligentne, po prostu kochane! Kobiety!

Który artysta nie dedykował im swoich najwspanialszych dzieł – malarstwo, poezja, literatura, film, fotografia, muzyka, rzeźba…

Z okazji Dnia Kobiet najgorętsze życzenia zadowolenia z siebie i bliskich, wielu powodów do radości na co dzień, realizacji planów oraz wielu dążeń i energii popychającej do ich realizacji!

I tradycyjnie prezent praktyczny i od serca – Vita buerlecithin! Dużo zdrowia!

Wielkanoc

Okazja do spotkań rodzinnych, pójścia na wiosenny spacer, odpoczynku, chwili refleksji… A szczególnie do radowania się z odradzającego się życia – cała przyroda budzi się teraz. Czas też na nas!

Radosnych momentów spędzonych wśród kochających osób, dużo zdrowia, siły, energii i zapału na kolejne ciepłe dni wiosny. By ciepłe promyki słońca ogrzewały uśmiechniętą twarz, a cieplejsze powietrze napełniało nas optymizmem i zadowoleniem.

Nic tak nie wzmacnia relacji, jak spotkania, rozmowa i prezenty. Vita buerlecithin to prezent praktyczny i od serca, który codziennie będzie przypominał obdarowanej osobie, że nam na niej zależy. Lek wzmacniający organizm, który dodaje energii i sił witalnych!

Dzień Matki

Kochana Mamo,

wiesz dobrze, jak bardzo Cię kochamy. Choć może czasem tego nie okazujemy, tak jak powinniśmy.

Chcielibyśmy, byś zawsze była radosna i pełna życia. Dlatego dziś postanowiliśmy ofiarować Ci coś innego, niż zwykłe prezenty dla mamy. Coś, co pokaże, jak bardzo troszczymy się o Twoje zdrowie każdego dnia. Vita buerlecithin – prezent ofiarowany z głębi serca. Poprawia pamięć i koncentrację uwagi, abyś zawsze mogła być w pełni sił umysłowych. Wzmacnia, dodaje energii, aby obowiązki dnia codziennego nie były dla Ciebie przeszkodą. Poprawia sen, abyś wstawała wypoczęta. Zapobiega miażdżycy i zwiększonemu stężeniu cholesterolu we krwi, abyś mogła długo cieszyć się dobrym zdrowiem. Poprawia ogólną kondycję, abyśmy mogli razem spędzać czas aktywnie przez długie lata.

Twoje dzieci

Dzień Ojca

Ojciec, ojczulek, tata, tatuś, papcio… Jak wiele słów i emocji potrzeba, by oddać, co czuje syn, czy córka w Dniu Ojca… Ile wdzięczności, radości, troski chcielibyśmy okazać. W naszym życiu bywało różnie: przeżyliśmy dobre i złe chwile, jednak przetrwaliśmy wszystko i dziś jesteśmy razem w tym pięknym dniu. Blisko lub na odległość, ale pamiętamy o sobie i składamy serdeczne życzenia. Chcielibyśmy, aby spełniały się Twoje marzenia. Abyś miał wiele powodów do radości. By każdy dzień pozytywnie Cię zaskakiwał i abyś miał dużo sił na pokonywanie trudności, jakie czasem niesie los. Ofiarujemy Tobie wyjątkowy prezent, który pokaże, że troszczymy się o Twoje zdrowie: Vita buerlecithin. Lek wzmacniający, który dodaje energii, poprawia pamięć, łagodzi stres i dba o poziom cholesterolu. Zawsze dużo pracowałeś, byłeś przemęczony i poświęcałeś się rodzinie. Pij Vita buerlecithin codziennie, bo to lek właśnie dla takich osób jak Ty, Tato. Dużo zdrowia!

Twoje dzieci

Imieniny, urodziny

Ile razy byliśmy w sytuacji, gdy dostaliśmy zaproszenie na imieniny lub urodziny do osoby, którą niezbyt dobrze znamy lub nasz kontakt z biegiem lat osłabł? Wtedy pojawia się problem: co najlepiej i najbezpieczniej kupić na prezent?

Każdy lubi dostawać upominki, a jeszcze więcej radości sprawia nam wręczanie ich i obserwowanie jak obdarowywana osoba się cieszy. Pamiętajmy o ważnych okazjach, notujmy je wszystkie w kalendarzu, czy telefonie. Teraz w dobie Internetu i portali społecznościowych mamy wiele możliwości przesłania życzeń, jednak nic nie zastąpi rozmowy czy spotkania. Prezent, który pokaże, że zależy nam na zdrowiu bliskich osób jeszcze bardziej ociepli atmosferę tego ważnego dnia. Takim prezentem jest Vita buerlecithin – od serca i zawsze trafionym. Osoby dojrzałe, które dbają o siebie, o swoją kondycję i formę fizyczną i psychiczną na pewno ucieszą się z takiego prezentu!

Zobacz również